לפרטים נוספים

אנא מלאו את הטופס ונחזור אליכם בהקדם
אנא מלאו את טופס - לפרטים נוספים

לקוחות ממליצים

"הגעתי לד"ר הילה קליין אחרי שנים של הזנחה "מודעת" שלי בטיפול בבעיה קשה שנוצרה בפה שלי מתחת לגשר רב שנים. היתה דלקת ונסיגת חניכיים. וכן רקע של בריחת סידן וטיפול תרופתי לבעיה זו (שפוגע בחניכיים). בתהליך חיפוש פיתרון, עברתי רופאי שיניים ידועי שם, שאיבחנו קושי גדול ושירום לוטה בערפל. 

בהמלצת חברה יקרה, זכיתי להגיע לד"ר הילה קליין.
כבר במפגש הראשון קלטתי שהיא הרופאה שתציל אותי .החריפות וחדות האיבחון, איבחון בעיה קריטית נוספת שלא אובחנה קודם בצד המקצועיות ,הצגת דרכי הטיפול בבהירות באופטימיות ובדיוק רב, שבו את לבי. עברתי מהפך מיידי ממקום של פחד והימנעות למקום של אמון ושיתוף פעולה. ואכן, הנתוחים שעברתי עברו מעל ומעבר לכל ציפיה וחלום שיכולתי לחלום. מהערכות בעבר של נתוחים ארוכים ומורכבים, מצאתי את עצמי בפחות משעה מחוץ לחדר הרופאה.
ההחלמה היתה מהירה.כל שאלה שצצה אצלי או פחדים, קיבלו במהלך השיקום, מענה מיידי, מדויק, מקצועי וידע בהיר וברור. מה שפינה פחדים ונסך ביטחון. 
ברוך השם שזכיתי להגיע לידיים מקצועיות, זריזות ומדוייקות, לרופאה מקצועית וחדת איבחון. ובו זמנית ד"ר הילה קליין, אופטימית , איכפתית ונעימת הליכות.

חנה שטאובר, סלעית


"רופאה מומחית מקצועית ברמה גבוהה. טיפול מסור מקצועי והעיקר התוצאה הסופית ממליצה בכל פה תרתי משמע!!"

זגורי כוכבה

 

"דר' קליין טיפלה בשיקום כללי של מערכת השיניים שלי. ביצעה כמה ניתוחי חניכיים כולל השתלת עצם, הרמת סינוסים, ביצעה שתלים ושיניים חדשות בכל הלסת העליונה של הפה כמו כן הסירה גשרים ישנים והחליפם בחדשים לרבות עקירת שיניים מתחת לגשרים קיימים. דר' קליין היא קודם כל כירורגית פה ולסת מקצועית, מיומנת ובעלת ידי זהב ורופאת השיניים הכי טובה שהכרתי בימי חיי (והכרתי הרבה). מעבר למקצועיות שאינה מוטלת בספק זכיתי ליחס אישי וחם, יחס תומך וחברי במהלך כל הטיפול הארוך שעברתי. ברצוני לציין במיוחד את הכישרון האסטטי של דר' קליין שביצעה גשרים חדשים בלסת העליונה. היום אני אדם מאושר עם פה מתפקד מלא שיניים ללא כאבים ובעיות שהיו נחלתי בעבר. אני ממליץ בחום ובטוח שכל לקוח של דר קליין יצא מרוצה לפחות כמוני. באהבה ובהערכה"

פולק מאיר